O nas

Cześć!
Mam na imię Magda i to ja stoję na zapleczu sklepu Wieloszop. Bardzo mi miło, że jesteś w moim sklepie! W codziennych obowiązkach związanych z firmą wspiera mnie mój mąż Maciej i nasze dzieci (trochę mniej): Marysia i Tymon - ciało kierownicze :P To właśnie dzięki nim powstał Wieloszop i to one są moją największą inspiracją. Marysia była wielopieluchowana od 6 m-ca życia, a dwumiesięczny Tymon od urodzenia, więc mamy doświadczenie w każdej pieluchowej grupie wiekowej. To dla nich zaczęłam interesować się ekologicznym stylem życia i dzięki nim wprowadziliśmy w życie wiele zmian.

Nasza firma ma na celu pokazanie, że życie w duchu Less Waste wcale nie jest trudne. Zależy nam na przekazaniu dobrych wartości naszym klientom poprzez ekologiczne produkty oferowane w naszym sklepie. Większość produktów jest osobiście przez nas, nasze dzieci i przyjaciół przetestowana, zatem jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz do nas śmiało! Chętnie porozmawiamy :) Zapraszamy również do obserwowania naszych profili na Facebook'u i Instagramie, bardzo często wrzucamy na stories informacje o naszym asortymencie i pokazujemy jego użycie w życiu codziennym. 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@wieloszop.pl lub telefonicznie pod numerem 694436343.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Wieloszop

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl