Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Po otrzymaniu płatności niezwłocznie rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Wszystkie paczki wysyłamy w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na nasze konto. Zwykle będzie to już tego samego lub następnego dnia roboczego. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziemy mogli wysłać przesyłki w tym terminie taka informacja będzie widniała na stronie naszego sklepu. 

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Forma płatności

Płatność przelewem online lub kartą kredytową - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem tradycyjnym - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność za pobraniem - umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie realizacji zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

 

 

» formy płatności 

 

Oprócz standardowych dostępnych form dostawy dostępne są również opcje:


Łączenie Zamówień - Jeśli złożyłeś/aś już zamówienie w naszym sklepie, a chciałabyś abyśmy dołożyli coś do Twojej paczki użyj tej formy dostawy aby nie duplikować opłaty za transport

Otwarty Koszyk - jeśli wiesz, że w najbliższym czasie będziesz coś domawiać i nie chcesz abyśmy już teraz pakowali Twoją paczkę wybierz właśnie tę opcję. Pamiętaj aby dać nam znać, że chcesz aby przesyłka została już wysłana! 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl